Zbadaj poziom wiedzy uczniów i odbierz albumy dla całej klasy!

Zapraszamy wszystkie klasy biorące udział w Lekcjach Ciepła do przeprowadzenia ogólnopolskiego testu wiedzy o cieple i energii. Badanie w formie ankietowej należy zrealizować przez pierwszą lekcją i po ostatnich zajęciach. Wyniki ankiet w formie skanów prosimy podesłać na adres info@lekcjeciepla.pl. Komplet ankiet można załączyć za pomocą programu wetransfer.com. Zgłoszone do badania klasy wezmą udział w losowaniu nagród w postaci albumów edukacyjnych dla uczniów. Zwycięzców poinformujemy mailowo. 

Instrukcje

Krok 1

Zanim rozpoczniesz zajęcia z uczniami, wybierz poziom nauczania dla którego chcesz pobrać ankiety. Wydrukuj komplet ankiet w ilości odpowiadającej liczbie uczniów.

Krok 2

Zanim rozpoczniesz zajęcia, rozdaj uczniom ankietę oznaczoną PRZED zajęciami. Po zrealizowaniu trzech lekcji na danym etapie nauczania, rozdaj uczniom ankietę PO zajęciach.

Krok 3

Zeskanuj komplet wypełnionych ankiet i odeślij na adres info@lekcjeciepla.pl wraz z adresem do wysyłki nagród i numerem telefonu. Zwycięzców poinformujemy o wysyłce nagrody.

Do pobrania

Kontakt

Wszelkie pytania dotyczące badania ankietowego prosimy przesyłać na adres info@lekcjeciepla.pl.

Napisz e-mail
Ciasteczka

W celu poprawy działania strony korzystamy z ciasteczek. Zakładamy, że Ci to nie przeszkadza. Jeśli przeszkadza, opuść naszą stronę.

Więcej